ÚVOD


GREEN ROAD s.r.o. - VÝSTAVBA A PROVOZ SOLNÝCH JESKYNÍ

Firma GREEN ROAD se specializuje na výstavbu a provoz mikroklimatických solnojodových jeskyní. Firma vykrystalizovala v roce 2006. Během let jsme získali cenné zkušenosti a přesvěili se o překvapivých účincích soli na zdraví a odolnost organizmu člověka.
Pro velký zájem o výstavbu jeskyní a vysoké nároky našich zákazníků se naše firma stále rychle rozvíjí a zdokonaluje své metody a pracovní postupy. Naše jeskyně je stavěna na vysokých nárocích právě na účinnost pro zdraví člověka. Je zastoupena kvalitní a důmyslnou skladbou druhu solí s vysokým podílem soli z mrtvého moře v přírodní podobě, zaštítěkvalitním technickým zázemím a nastavenou vstřícnou přívětivostí právě ke konečnému zákazníkovi, návšvníkovi jeskyně. Právě proto je tento typ jeskyně a způsob provozování tak blízký lidem a v konečném důsledku velmi oblíbený.
edností naší firmy je nejenom výstavba ale právě i provoz, na který stále bereme zřetel při výstavbě jeskyně a podporujeme své zákazníky cennými radami a zkušenostmi, což jim pomáhá nastartovat prakticky okamžitě úspěšný provoz solnojodové jeskyně. Zrealizujeme mikroklimatiské solnojodové jeskyně jak ke komerčnímu využití tak privátní k soukromým účelům tak i velkorozměrové jeskyně v Aquaparcích, zařízeních s wellness zaměřením apod. Naší předností je přizpůsobivost přání zákazníka a realizace více druhů jeskyní.

 

Postavíme Vám mikroklimatickou solnojódovou jeskyni


Naše jeskyně v sobě spojuje jak zesílené mořské klima - díky množství soli z Mrtvého moře - tak ozdravné účinky podzemních solných dolů. Tato kombinace velmi příznivě působí na posílení zdraví člověka a jako podpůrná léčba řady onemocnění předně respiračního a kožního druhu.

Naše jeskyně se řadí k velmi oblíbeným. Vzhledem k ionizovanému a slanému prostředí, zákazníci často už po několika procedurách pociťují pozitivní změnu. Sůl působí antibakteriálně a jako přírodní konzervant. Díky tomu je prostředí bakteriálně čisté a sterilní.

Výhodou takto budovaných jeskyní na zemském povrchu oproti přírodním solným jeskyním je širší spektrum použitých druhů solí a větší praktická využitelnost širokou veřejností - stálá teplota, snadná dostupnost apod. Díky těmto vlastnostem se mikroklimatické solné jeskyně stávají velmi oblíbenými a využívanými právě pro regeneraci sil a zdraví a celkovou relaxaci.

  • Výtvarnou podobu interiéru řešíme ve spolupráci s individuálním přáním každého zákazníka.
  • Poradíme Vám s praktickou přípravou pro vznik solné jeskyně. Poradíme, jak nastartovat co nejúspěšnější provoz solné jeskyně.
  • Vzhledem k vysoké poptávce a stále ještě malé nabídce je toto vynikající podnikatelskou příležitostí pro Vás.
  • Možnost financování na splátky.

Staňte se právě Vy úspěšným majitelem solné jeskyně v Čechách.

V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

 +420 737 107 003
 saltregenia@gmail.com

 

powered by Tvorba stránek || admin